Jasiek Mela ogłasza nabór do akcji Za-Dyszka.pl!

2011-10-07

Jasiek Mela – prezes Fundacji Poza Horyzonty, najmłodszy polski polarnik i działacz społeczny ogłasza ogólnopolski nabór do akcji Za-dyszka.pl! Potrzeba 1000 osób (tak wiele), które w swoim posiadaniu mają 10 zł (tak niewiele). Trwa już II Edycja tego przedsięwzięcia, której partnerem jest wydawnictwo Akcent.

Hasło akcji to „Przelej dyszkę bez zadyszki. Pomóż złapać drugi oddech” oddaje prosty cel przedsięwzięcia, jakim jest zebranie 10 000 złotych na działalność statutową Fundacji. W czerwcu kiedy odbyła się I Edycja Jaśkowi i innym osobom udało się zebrać 10 770 złotych, czyli nawet więcej niż zakładał cel akcji.

O pomyśle zorganizowania drugiej edycji akcji wypowiedział się też Krzysztof Bernaciak, fundraiser Fundacji: - Już pierwsza edycja odniosła sukces, jest to więc doskonały pomysł, aby zorganizować akcję po raz drugi. Fundacja to specyficzny rodzaj przedsiębiorstwa. Jego „produktem” są godziny pomocy psychologicznej dla Podopiecznych i liczba zakupionych dla nich protez. Jednak, aby to się działo, potrzebne są przychody w postaci darowizn! Wydaje się, że fundacja tak znanej osoby jak Jasiek Mela nie powinna mieć z tym problemów. Bernaciak jednak tłumaczy, że akcja jest konieczna: Nic bardziej mylnego! Ludzie widząc Jaśka w telewizji, myślą że na pewno Fundacja opływa w dostatki. Tymczasem zeszłej zimy w biurze szczękaliśmy z zimna zębami, bo nie było środków na tak prozaiczną rzecz jak ogrzewanie.

Chętnych do wzięcia udziału w akcji zapraszamy na stronę za-dyszka.pl – Jasiek Mela wciąż potrzebuje ponad 900 życzliwych osób, które wspólnymi siłami uwolnią Fundację Poza Horyzonty od finansowej zadyszki. Akcja potrwa do 19 października 2011r.

 Partnerzy akcji: wydawnictwo BC.edu, wydawnictwo Akcent, Dobroczynnosc.com

zobacz wszystkie wydarzenia

katalog pdf

partnerzy

newsletter

(i wpisz nazwę wydawnictwa)

by otrzymywać newsletter


RSS wydarzeniaWydawnictwo Akcent

© BC Edukacja sp. z o.o. 2011