Wydawnictwo Akcent partnerem projektu Za-dyszka.pl Fundacji Jaśka Meli

2011-09-23

19 września rozpoczęła się kolejna już wyprawa organizowana przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty. Równolegle z Beskid Niski Survival Expedition wystartował inny projekt fundacji: akcja Za-dyszka.pl. Co pięćdziesiąty darczyńca, który wspomoże działalność statutową fundacji, otrzyma książkę „Kluczowe decyzje” George’a W. Busha. Przelej dyszkę bez za-dyszki. Pomóż złapać drugi oddech! Akcja trwa do 19 października.

– Podczas Beskid Niski Survival Expedition razem z dziesięciorgiem naszych Podopiecznych zmagamy się z różnymi zadaniami – mówi Jasiek Mela. – Zadaniami, dzięki którym możemy pokazać, że niepełnosprawność to stan umysłu, a my co najwyżej jesteśmy osobami niepełnosprawnymi fizycznie. A to oznacza, że będąc niepełnosprawnym, można zrobić wiele, można stawiać sobie równie ambitne cele i sięgać poza horyzonty.

Równolegle z tym projektem ruszyła akcja Za-dyszka.pl pod hasłem: „Przelej dyszkę bez zadyszki. Pomóż złapać drugi oddech”. Celem tej akcji jest zebranie 10 000 złotych na działalność statutową Fundacji. Pierwsza edycja akcji zakończyła się sukcesem: dzięki sympatykom, przyjaciołom i innym osobom udało się zebrać 10 770 złotych, czyli nawet więcej niż zakładał cel akcji.

Jak mówi Krzysztof Bernaciak, fundraiser Fundacji: – Dzięki pierwszej edycji akcji rozpoczęliśmy proces uświadamiania zarówno naszych fanów i sympatyków, jak i osób zupełnie nie związanych z organizacjami pozarządowymi, że Fundacja to specyficzny rodzaj przedsiębiorstwa. Jego „produktem” są godziny pomocy psychologicznej dla Podopiecznych i liczba zakupionych dla nich protez. Jednak, aby to się działo, potrzebne są przychody w postaci darowizn! To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie dalej działać, szkolić wolontariuszy, prowadzić projekty takie jak Beskid Niski Survival Expedition. A bez Darczyńców, czyli wspaniałego Klubu Wspieraczy, nasza Fundacja nie istniałaby.

Przelej dyszkę bez zadyszki na działalność Fundacji Jaśka Meli!

Więcej na stronie http://za-dyszka.pl.

Partnerzy akcji: wydawnictwo BC.edu, wydawnictwo Akcent, Dobroczynnosc.com

zobacz wszystkie wydarzenia

katalog pdf

partnerzy

newsletter

(i wpisz nazwę wydawnictwa)

by otrzymywać newsletter


RSS wydarzeniaWydawnictwo Akcent

© BC Edukacja sp. z o.o. 2011